KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12098118
nr 1209 8118
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad, daterad 1938. Olja på pannå, 43x54
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:12:33
5/10 11:42:32
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers